پست گذشته (ورود دلال ها به بازی های خیر خواهانه) و هنرمندانی که برای خیر خواهی، بازی های خیر خواهانه را با سودجویان تقسیم می کنند بازتاب فراوانی در رسانه های مختلف داشت به طوری که باشگاه هنرمندان ایران طی بیانه ای تاکید کرد که این اتفاق هیچ ارتباطی با این باشگاه ندارد.

با احترام و تقدیر از هنرمندانی که در این 11 سال تلاششان این بود که به هر صورت ممکن، زمینه فراهم شدن امکان مالی برای مداوای بیماران خاص و سرطانی، کودکان بی سرپرست و بدسرپرست، آزادی زندانیان مالی و دهها دلیل دیگر برای انجام امور خیر ایجاد کنند ذکر این نکته ضروری است که هنرمندان بازی خیرخواهانه با تیم فوتسال علم و ادب هیچ ارتباطی با باشگاه هنرمندان ایران ندارد.

امیدواریم طبق بیانیه باشگاه هنرمندان حضور بانوان پاک نیت و دلسوز و مردان مرد عرصه هنر، فقط وسیله‌ای باشد برای نشاندن حتی یک لبخند روی لبان یک دردمند... که ما هم در این راه همراه و همیار همه ارزش مداران عرصه هنر و ورزش خواهیم بود ضمن تشکر از دوستان و همکاران خوبم علی رفسنجانی و رضا سالار امید آن داریم که بازتاب این خبر گامی موثر در جهت از بین بردن سوء استفاده های احتمالی از این گونه بازی ها باشد.

[ ٢٦ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۸:٥٥ ‎ب.ظ ] [ محسن ناهید ]