واقعیت های نگفته

نمی‌خواهم شعار بدهم، باید با واقعیت روبه‌رو شد چون عاقبت واقعیت با آدم روبه‌رو خواهد شد، نمی‌خواهم لاف بزنم. نمی‌خواهم خودم را گول بزنم. آدم خوبی نیستم، دلم سیاه است. این‌ها شعار نیست. این‌ها واقعیت است.

معلوم نیست عاقبتم به کجا ختم می‌شود ، نمی‌دانم رو به سوی کدام قبله جان خواهم داد نمی‌دانم.... الله اعلم!

اما آن‌چه امروز هستم اصلاً حال و روز خوبی نیست. نمی‌شود آدم خودش را گول بزند.

خوب نیست. گفتم نمی‌خواهم لاف بزنم. به خصوص لاف عاشقی و بگویم من عاشقت هستم، من سینه‌چاکت هستم، من اگر پایش بیافتد به پایت جان می‌دهم، من اگر به سرایت نیایم می‌میرم، من به عشق تو است که زنده‌ام، قلبم در هر تپشش نام تو را صدا می‌زند، دوریت آخرش مرا می‌کشد و از این حرف‌های قشنگ.

واقعیت را باید گفت. نباید لاف زد. لاف زدن آخرش گندش در می‌آید. لاف زدن آخرش آب‌روی آدم را می‌برد. باید واقعیت را گفت. و واقعیت این است که من به تو محبتی دارم که گاهی در قلبم احساسش می‌کنم. من قلب سیاهی دارم اما آسمانی هم که به اشغال ابرهای سیاه درآمده باشد گه‌گداری از گوشه‌ای‌ش روزنی برای خورشید باز می‌شود و از قلب سیاه من هم گاهی روزنی رو به نامت، باز می‌شود ولو ثانیه‌هایی کوتاه.

باید واقعیت را گفت. و واقعیت این است که گاهی که به یاد سرایت می‌افتم طوفانی از بغض به در و دیوار گلویم، به در و دیوار چشم‌هایم خودش را می‌کوبد و من طوفان‌زده می‌شوم.

باید واقعیت را گفت. و واقعیت این است که نامت را دوست دارم و به تکرارش در من رعشه‌ای می‌افتد. باید واقعیت را گفت. و واقعیت این است که به نامت گاهی دخیل می‌بندم و به پای نامت گاهی خیلی گریه می‌کنم. باید واقعیت را گفت.

و واقعیت این است که آدم‌های بد می‌توانند گاهی آدم‌های خوب را دوست داشته باشند. ولو ثانیه‌هایی کوتاه. باید واقعیت را گفت. و واقعیت این است که مرا به نام تو می‌شناسند.
با این واقعیت‌ها کنار بیا حسین(ع) جان! من که جایی نمی‌گیرم.

/ 4 نظر / 24 بازدید
قاطی پاتی...

مپندار که تنها عاشورائیان را بدان بلا آزموده اند و لاغیر... صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است ای دل چه میکنی؟ میمانی یا میروی؟ داد از آن اختیار که تو را از حسین(ع) جدا کند سيد مرتضي آوینی ------------- الهی قسمت هممون بشه انشاء الله ...

رضوانه شریفی

خیلی زیبا بود قلمتون مستدام [گل]

مهدیه پوریادگار

سلام زیارت قبول...[گل]

سعیده حیه در

چه عشق قشنگی امیدوارم طلبیده شید و برید کربلا اون جا با امام حسین عشق بازی کنید