دهان لق!

لامذهب این زبان کوتاه ، گاهی اوقات آنقدر قد می کشد که همه ی حرف های دل را از اعماق سینه به پیرون پرت می کند، بیچاره این کلمات که موقع پرت شدن خود را با تمام وجود به لب و دهان آویزان می کنند اما چه فایده که این دهان هم شبیه خیلی از هم طیف های دیگر، لق است!

با خود عهد کرده بودم که تا لحظه رخداد یک اتفاق ، از آن سخنی نگویم ، اما چه کنم که این دهان لق با کمک این زبان دراز و البته ذوق زدگی روحی با زهم کار دست این دل داد و می خواهد کیسه ای از کلمات را به بیرون پرت کند!

امروز خبر دار شدم که بلاخره پس از مدت ها انتظار، اولین کتاب تالیفی خودم با نام راهی پر از راه مجوز انتشار گرفت، البته نکته قابل افتخار این کتاب، یادداشت استاد بزرگوارم دکتر هوشنگ مرادی خواهد بود که یقینا زینت بخش این کتاب است و قابل تقدیر.

راهی پر از راه حاصل دغدغه های چند ساله ای است که سعی دارد به دور از هر گونه هیاهو در کنار حالات تخیل گویانه به هیچکاکی ترین پاسخ ها برسد ، هرچند که این پاسخ ها بارها و بارها مورد نقد کارشناسان قرار گرفت که سعی شد ، این نقدها نیز به محتوا اضافه شود که صد البته بعد از فیلترینگ های مختلف، مثل اینکه بلاخره مجوز انتشار گرفت.

این کتاب بنا بر اطلاع، احتمالا با شمارگان 3000 در 290 صفحه طبق برآورد اولیه، توسط انتشارات نگاه تهران که الان متوجه شدم از لحاظ مالی خیلی سرم کلاه رفته به چاپ خواهد رسید که ان شاالله از اواخر فرودین ماه هم به کتاب فروشی ها خواهد رفت.

پس بذارید تو این جوی که من رو گرفته از اساتید گرانقدری چون دکتر زهرا موحدی، مهدی صداقتی، محمد رضا کیانی و دوستان خوبم امین حسینی، مینو جواهری و حمید صادق هم که خیلی کمکم کردند تشکر کنم.

نمیدونم چرا احساس میکنم این کتاب یکی از پرفروش ترین کتاب های سال 91 خواهد بود !!!!!!! خیال باطل (طبق اظهار نظر ناشر و البته کارشناسان امرمژهو یا شاید هم منو ابله)

/ 22 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ترانه

سلام قیمت موفقیت خیلی گرونه اون رو با دهن لقی ارزون نفروش، باید دید دغدغه های چندین ساله چقدر خریدار داره! امیوارم هر روزت بهتر از دیروزت باشه[گل]

نوحی

سلام امیدوارم نوشته هایت، اسرارت و هرآنچه حاصل فکر و قلم شماست ماندگار شود، اگر یادم بمونه حتما نمایشگاه کتاب امسال تهیه می کنم موفق و پیروز باشید[گل]

روزبه سعادت

سلام تبریک می گم به شما خیلی دوست داشتم بیشتر در مورد محتوا توضیح میدادین کنجکاو شدم پیشنهاد می کنم که اگه با تلوزیونی ها در ارتباطین تبدیل به فیلمنامش کنید[لبخند]

سعیده حیه در

سلام این طوری که حرف زدید اصلا هم بهتون امضا نمی دم . دیگه چی کار کنم من توهمی هستم مثل شما هه هه هه [قهقهه][قهقهه][قهقهه]

قلم ساده

سلام من و دوستان با هم یکی میخریم نوبت به نوبت میخونیمش [نیشخند] بی پولی بد دردیه [ناراحت]

قاف

سلام همیشه از موفقیت های شما از ته قلبم خوشحال میشم از اونجا که همه خودشون دوست دارن به من کفته بدن خوشحال میشم کفته فرهنگی شما رو بگیر البته قول نمی دم اون بخونم راستی سکوی بدی کجاست؟

قلم ساده

اگه این کار رو بکنید که عالی میشه [خنده]

قاف

اولا هرچي باشه از برنامه مزخرف شما بهتر كه حداقل ما چهار تا مطلب علمي به خورد مردم مي ديم شما چي كه فقط بلديد فرش زير ژاي ديگرون بكشيد بخاطر زمين خوردن طرف با مخش بهش بخنيد

REYHANEH

سلام.مبارک باشه[لبخند]مخصوصاقسمت آقای هوشنگ مرادی[گل]