جوان امروز

احتراما با توجه به شهرت روزافزون و سرعت بلا وقفه رشد آن و عن قریب النصب بودن رایت درایت اینجانب بر بلندای قلل رشته جبال خیالستان ( بمیرم برای اعتماد به نفسم ) ، اخیرا مشاهده می شود عده ای عناصر مجهول الحال ( دو مونث و یک مذکر ( این مذکر فکر می کند که من ناهید مونثم ) ) با فراغ بال اقدام به ارسال مقادیری ایمیل،pm  و کامنت نموده اند تا به خیال خود این دل ما را ببرند اسیری یا مثلا دل گرو گیری(؟!) کنند.

به اطلاع آن عزیزان اعم از زن و مرد و غیره می رسانم دل ما فعلا در حالت سکته دلی وباقی مخلفات -یه چیزی تو مایه های عدم- قرار دارد. و دست زدن به دل آدم سکته ای یه کم جیز می باشد .

بعله؛  یعنی: مشترک گرامی، دسترسی به این دل مچاله امکان پذیر نمی باشد. لطفا مجددا دست اندازی نفرمایید .

بیت: "ای که دستت می رسد کاری نکن" مرسی ، البته پدر بزرگوار این جانب هم جملات تاریخی را در این خصوص نثارم کرده است " بچه جان !!! من هم سن تو بودم سه تا بچه داشتم! "

علی هذا با توجه به معدود سوابق قبلی که عمده مشکلاتشان را در دماغ ما می دیدند و البته به نبود پول و ماشین و خانه و کار و اخلاق و تحصیلات عالیه و رفتار و کردار خوب ما هم معترض بودند !!!!!! من فعلا قصد ازدواج ندارم چون هیچ کدام را فعلا ندارم و ...  می خوام ادامه تحصیل و ... باید دکتر باشه، خونه و ماشین داشته باشه و ... تازه شم هر چی مامانم بگه!

خلاص!

 حال این متن خبر می دهد از سر درونم نم نم نم نمِ بارون ...

پ.ن.  1:  ولادت فرخ لقای نگارخانه عاشورا و روز جوان رو خدمت همه ی شما دوستان بزرگوار تبریک و تهنیت عرض میکنم.

پ.ن.  2:  این پست رو هم تقدیم می کنم به اون دوستی که مدتی منقده شدیده مطالب مونه و می گه محتوای وبلاگم رو منوی تکراره ....

پ.ن. 3 :  این نوشته ها رو هم خیلی جدی نگیرید ، گفتم به مناسبت روز جوان  یکم به خودمون هم بخندیم !!! راستی قول ها و امضا های پست قبلی لا به لای خوشی های زودگذر از بین نره ها ! ( یاد آوری برای خودم )

/ 9 نظر / 27 بازدید
وحیدبهروز

[قهقهه]

قلم ساده

سلام امیدوارم همیشه این اعتماد به نفسسسسسسسس( این برای تاکید بود) همیشه پا برجا باشد... ممنون کلی خندیدم...( البته با عرض معذرت)

قاف

[قهقهه][قهقهه]

علی رفسنجانی

آخی! ینی می خوای بگی "قصد ازدواج ندارم"...!! البته تا جایی که من یادم میاد ، این جمله رو دخترا میگفتن و مختص اونا بود![چشمک] هرچند که زمونه هم برعکس شده محسن جان...

قاطی پاتی...

سلام احساس نمی کنی خیلی از منیت خودت استفاده کردی؟؟؟؟؟؟ گیرم یکی خواست احساس و ابراز محبتشو از این طریق بهت نشون بده حالا شما می ذارید به حساب ؟؟؟؟؟!!!!!!!! نمی دونم از یه دختر بیشتر از خودت تعریف کردی... خوبه آدم اینقدر هم اعتماد به نفس داشته باشه عالیه... و البته یه جمله ای هم از بزرگان داریم که می گن کسی رو که دوست داری بهش بگو قلب ها گاهی با جملات نگفته می شکنند... شاید این ها به استناد این سخن چیزی به شما گفتن شما دیگه نذارید به حسابای دیگه جناب ناهید... بازم احسن به اعتماد به نفست خوبه خوب که نه در حد عالیه ...

وحیدبهروز

[نیشخند] از من معروف تر شدین؟[وحشتناک]

سعیده حیه در

فعلا قصد ازدواج ندارم هایتان را...... بی خیال یه واقعیت دلم برای همه خیلی تنگ شده بود جز شما[قهقهه]

مرضیه

در جواب این پست تون کللللللی حرف دارم. اما حیف که محدودم به یه تعداد کاراکتر. فقط می خواستم عرض کنم، گاهی بعضی چیزا رو نباید گفت. گاهی بعضی چیزا رو نباید علنی کرد. ببخشید، اما فکر می کنم بهتر بود این مسئله رو علنی نمی کردین. بعضی چیزا وقتی علنی بشه، دیگه قبحش از بین میره. بخش اعظم بروز این مسائل هم از همین ناشی میشه که گاه واسه حل مشکل، و گاه واسه خنده و طنز، حرفایی رو می زنیم که از زشتی برخی کارای بد، کاسته می شه. بازم عذر می خوام. قصدم جسارت نبود. فقط نظرم رو به عنوان یه مخاطب بیان کردم. یا علی(ع)