همراه اول

اجباری نیست اگه دوست داشتید بخونید!

روز تولد سالگرد ازدواج کسب یه موفقیت  و... همه بهانه هایی هستن که چشم انتظار تبریک دوستان باشی تو یکی از این روزها پرانتز باز به غیر ازدواج چون هنوز تغییری در سایز گوش ها ایجاد نشده! البته سو تفاهم نشه ها!!! یه sms نه ببخشید پیامکی به دستم رسید خوشحال چهار چشمی ( عینک رو هم با چشما جمع بستم ) صندوق پیام و باز کردم  زد حال ترین چیز ممکن!!!  قبض تلفن همراه با کمترین میلغ ممکن! 131000 تومان ناقابل البته پرداختش با محل کارمه! اما چون کمی به اصفهانی های عزیز شباهت دارم حسابی از این قضیه ناراحت شدم!!!

سرتون رو درد نیارم بر اثر یه سری اتفاقات و اشتباهات پیش اومده این مبلغ رو دوبار پرداخت کردم و در نهایت هم همراه اول زحمت قطع کامل خط رو کشید!!! که بلاخره پیگیری ها نتیجه داد و بعد از 10 روز یه طرفه شدن و یک روز قطع کامل و پرداخت دو برابر هزینه! تلفنمون وصل شد!  خوش به حال ایرانسل تو این مدت!!!

هفته گذشته همایشی با حضور خانم پرفوسور یوگا پرسن نایب رئیس سازمان جهانی استریلیزاسیون در مشهد برگزار شد جهت انجام مصاحبه از ایشون وقت گرفتیم که با کمال میل پذیرفتنن! (یاد بگیرن مسئولان در پیتی ما)  اما مترجم ایشون که از هموطنان ما هم بودن  و فکر می کردن  که ما به جز A.B.C… چیزی یاد نداریم به جای ترجمه صحبت های ایشون حرف های خودشون رو مطرح می کردن!!!

بلاخره ما هم حاشیه ساز فوتبالی نام گرفتیم!!! بعد از نوشتن مقاله ای در مورد مربیان بازیکنان و مدیران با اخلاق فوتبالی (که بزنیم به تخته در عین پاک بودن نجیب ترین ورزشکاران هستن !!!!!) و انعکاس اون در یکی دو نشریه و خبرگزاری باشگاه محترم پرسپولیس از دست من شکایت کرد و این اواخر استقلال و استیل آذین دشمنان دیرینه این باشگاه هم به جمع پرسپولیسی ها پیوستن ... ( به من گفته بودن پات و تو کفش علی دایی نکن بد می بینی ما توجه نکردیم!) البته باز هم خوشحالم که با این مقاله به عنوان اولین نفر یه همدلی رو بین این سه باشگاه ایجاد کردم و صد البته که برای همشون هم افشاگری های مستند دارم !!! قابل توجه وحید بهروز که این جوری هم میشه معروف شد!

راستی این آقای وزیر راه هم خیلی آدم با حالی هستن ها !!! دکتتتر بهبهانی از با سواد ترین و مردم ما هم از کم سواد ترین مردم هستن!!!! و بشنوید از رئیس سازمان هواپیمایی که گفتن در 20 سال گذشته از محل سوخت مصرفی توپولوف ها دو میلیارد دلار سرمایه کشور هدر رفته !!! البته ابه من ربطی نداره اما به قول جیمی ها پیشنهاد میکنم این تابوت های هوایی رو گازسوز کنندبه هر حال CNG یعنی پاک انفجار ارزان و شلوغ !!!

آخ آخ گفتم شلوغ ! نگران نباسید حال و هوای این روزهای مشهده! ترافیک طرح ترافیک ... خلاصه این و بگم پیشنهاد می کنم اگه قصد سفر به مشهد رو دارید حتما کتونی همراه خودتون داشته باشید چون مجبور به پیاده روی هستید که باز هم فواید خاص خودش رو داره که علاوه بر حفظ سلامتی در ترافیک گیر نمی کنید مجبور نیستید که با جابه جایی غیر منتظره خطوط اتوبوسرانی دچار شک بشید از همه مهمتر 2000  تومن طرح ترافیک رو نمیدید زودتر هم به مقصد می رسید شاید هم به دلیل خستگی اصلا نرسید!!!

و نکته ای که شاید هیچ کومتون ندونید اینه که فامیلی کامل بنده ناهید تیتکانلوست البته با سلام و دعا و فاتحه بر روح بزرگ اجدادم  و با اجازه اونها این فامیلم گاهی اوقات مشکلاتی رو برام ایجاد میکنه و خیلی جاها محسن رو از قلم میندازن و اشتباهی منو خانم ناهید تیتکانلو می شناسن که به خاطر همین اشتباه کوچولو چند بار مجبور شدم با خانم ها امتحان بدم یا این که در فرودگاه از پرواز جا بمنونم که خوشبختانه نموندم تازه یه جایی بعد از 6 ماه ارسال گزارش و مقاله برای یکی از نشریات جهت تسویه حسابگرفتن گفتن که باید خود ناهید خانم تیتکانلو بیاد ما نمی تونیم پول رو به محسنشون بدیم!!!!

راستی چقدر بده کسایی بیان با افتخارات یکی دیگه پز بدن در حالی که تا دیروز برای کاری که باعث افتخار شده  قبل از به دست آوردن افتخار تره هم خورد نمی کردن! شنیدید فرهنگستان لغت به جای کلمه کروات معادل فارسیش رو چی گذاشته  " دراز آویز زینتی!!!!!!!!!!!! "

پی نوشت ها:   1. یادم رفت پرانتز پاراگراف اول رو ببندم  2. امیدوارم مطالب من به هیچ کسی بر نخوره (به جز فوتبالیست ها) از این بابت منو ببخشید 3. این چند روز ترافیک عجیب کاری داشتم یه تصادف و  دو تا امتحان رو هم که بهش اضاف کنید به من حق میدید که نتونم به وب دوستان سر بزنم.   4. در این هفته شاهد حضور یکی از دوستان  در مشهد مقدس بودم  که به خاطر مشکلات  پی نوشت 3 نتونستم میزبان خوبی براشون باشم از این بابت شرمندگیم رو اعلام میکنم و صمیمانه ازشون عذر میخوام   5. از دوستانی که به خاطر مقاله میلیونرهای پوشالی اظهار لطف کردن و کامنت گذاشتن ممنونم به دلیل برخی جریانات از تایید اونها خودداری کردم.

/ 24 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یوسف علیخانی

همکار ارجمند قلم پر محتوایی دارید خوشحالم که با تسنیم عشق آشنا شدم موفق باشید

مهدیه پوریادگار

سلام احوال شما؟ خوبید؟ اوووووووووه چقدر دغدغه....!فکر کنین وسط این همه دغدغه حالا هی یکی زنگ بزنه بگه آقای...بلیط فلان...بلیط بهمان.... [خجالت] هیچ وقت برادری و بزرگواریتون و فراموش نمی کنم.... این حک شد در ذهن گاهی فراموشکار من....[گل]

نرگس محمدي

سلام.... به روزم با آموخته ام و منتظر حضور گرمتون....[گل][گل]

وحیدبهروز

صبح بخیر امروز پنچشنبه روز امام یازدهم امام حسن عسگری از خدا میخواهیم که به حق عظمت قرانش به فضل بخشش که گنجایش نداره بهترین ها رو برامون قرار بده و اقا امام حسن عسگری ازمون به خوبی در مهمانی این روز پذیرایی کنه امین یارب العالمین [گل]

مریم مهربخش

سلام دغدغه های جالب و در عین حال سینوس وارانه ای بود حرف حق گاهی اوقات برای خیلی ها تلخه حتی اگه زبان گفتن طنز باشه اگه میزبانی نامناسب شما میزبانی همیشگی باشه مطمئنم که اون دوست همیشه این میزبانی در خاطرش ماندگار خواهد شد[لبخند] تنوع جالبی به وبتون دادید[گل]

مهری حسینی

سلام عزیز . با داستانی کوتاه به روزم. بدرود[گل]

مهدیار

سلام بابا ایول جرات که سر به سر این وزیر راه میذاری .از این cng که حسابی حالمون به هم می خوره پس شما هم شدید عادل فردوسی پور خبرگزاری ها و نشریات!!! ولی حریف این علی دایی نمیشید ها خیلی با قدرته

وحیدبهروز

داداش ممنونم اسممو گفتی [نیشخند] غش کردم از ذوق